Blog | Facebook | Kontakt      en  pl
Profesjonalne ankiety online

Widget WWW

Dzięki widgetom www sprawisz, że ankiety umieszczone na Twojej stronie same będą prosić, aby je wypełnić.

Widget może przybrać formę okienka (light box) lub małego obiektu z linkiem do ankiety, który możesz przykleić do swojej strony www. Widgety są w pełni konfigurowalne - to znaczy możesz ustawić opóźnienie lub określić, którzy użytkownicy Twojego serwisu zobaczą widget z linkiem do ankiety.

widgety ankiet online
Intercept surveys

Intercept surveys (ankiety przechwytujące) są wykorzystywane, aby nawiązać dialog z osobami odwiedzającymi Twój serwis Internetowy lub Twoją aplikację mobilną. W ten sposób możesz mierzyć satysfakcję, lojalność (NPS) lub zbierać feedback od swoich klientów.

Informacja o źródle ankiety

Dzięki wykorzystaniu mechanizmu HTTP Referrer dodatkowo w raportach ankiet zapiszemy informację o stronie (URL), na której znajdował się respondent wypełniając ankietę. W ten sposób będziesz mógł powiązać zebrane odpowiedzi z konkretną stroną w swoim serwisie.

Inne metody zbierania odpowiedzi

Udostępniamy również inne metody dystrybucji ankiet online, w tym za pomocą prostego linku (URL), okienka pop-up z linkiem do ankiety lub z ankietą, SMSa oraz linku ankiety zapisanego w postaci kodu QR.
 

>
 

więcej powodów, aby wybrać ankiety online mysurveylab.com :

2009
mamy ponad 8 lat doświadczeń

889.793
obsłużonych ankiet i testów online

11.700
zarejestrowanych użytkowników

99.997%
sprawdzona dostępność

 

 


Wypróbuj nas za darmo! REJESTRACJA | KONTAKT